Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Користь риби

Користь риби 6 года 8 мес. назад #261

  • Вовік
  • Вовік аватар
  • Не в мережі
  • Адміністратор
  • Повідомлень: 1212
  • Thank you received: 89
  • Репутація: 3


Дуже корисний продукт - риба. Давайте простежимо харчовий шлях цього корисного продукту. Почнемо з того, що все земне життя зародилося у воді. І одними з перших живих істот, не вважаючи мікроорганізмів і інфузорій, були риби.

Звичайно, вони були зовсім іншого вигляду, ніж ми звикли їх бачити. Риби адаптувалися до всіх змін, що відбувалися на землі в період її розвитку. Зникли динозаври, зникли мамонти і багато інші різновиди, а риби залишилися. Виявляється цьому продукту харчування вже багато мільярдів років. Її їли первісні люди. Можна сказати, що ми продовжуємо харчові традиції своїх перших предків.

Рибне м'ясо дуже популярно в меню тих народів, які розташовані поблизу морських територій. До речі, дуже цікавий факт: тривалість життя народів, що вживають в їжу велику кількість морепродуктів, більше, на 5-10 років, ніж у тих, які в силу багатьох причин не вживають рибу. Довгожителів більше в морських регіонах. Наприклад, Японія славиться кількістю довгожителів.

Виявляється, рибний білок засвоюється легше, ніж білок м'ясної, і поживний, ніж наприклад білок пташиного м'яса. Рибу часто рекомендують в раціон різних дієт.
Цікаво, що навіть в період посту, православна церква дозволяє вживання риби.
Вміст фосфору і кальцію в рибі на 40% більше, ніж в куразі або родзинках. У печінці деяких видів риби, наприклад тріски, міститься дуже корисна амінокислота, яка запобігає розвитку атеросклерозу. Риба містить незамінні мікроелементи, такі як йод, марганець.

Дуже раціонально було побудовано харчування в їдальнях Радянського Союзу. Два рази на тиждень був рибний день. Таким чином, заповнювався дефіцит необхідних поживних речовин в організмі.
Рибу можна готувати будь-якими способами: смажити, варити, на пару, в духовці. Головне пам'ятати, що час приготування риби 20-30 хвилин. Це ще один плюс рибних страв - швидкість. Не забувайте, що посилити смак риби можна лимонним соком, білим вином, а для тих, хто не любить смак риби, можна додати яблуко - воно перебиває специфічний рибний присмак.

Але не варто забувати і про мінуси. У рибі, особливо сирої річкової, знаходиться дуже багато паразитів. Не їжте в'ялену рибу, куплену на ринку або у приватних рибалок. Річкову рибу найкраще відварити.

І взагалі. Привчіть себе, частіше їсти рибу або будь-які інші морепродукти. Тоді Вам не треба буде пити вітаміни, і харчові добавки. І можливо, ви станете довгожителем.

mnogoedi.ru
Last Edit: 6 года 8 мес. назад від Вовік.
Адміністратор заборонив публікувати записи гостям.
Time to create page: 0.102 seconds