Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: зимові костюми

зимові костюми 4 года 8 мес. назад #4949

• kaktus0610
  • kaktus0610 аватар
  • Не в мережі
  • Постійний відвідувач
  • Thank you received: 10
  • Репутація: 0
багато з нас задумується над тим, у чому зручно вийти на лід, але не знає у чому. У даній темі давайте лишати відгуки про зимовий одяг.
позаторік я змінив фуфайку, кожух і ватніки на костюм. Перший костюм був норфін екстрім-3, але завеликого розміру. Усе-одно, я зрозуміввідразу, що вороття до попереднього стилю одягу уже не буде. Тепло, вітер не продуває, легкий, не обмежує рухів. Але у мому випдку, думаю, що з-за того що завеликий, дуже скатувались рукава і бока від тертя. приходилось ці кицьки станком збривати.
На Миколая 2013 я сам собі придбав костюм-поплавок від Сеа фокс. Пише - комфорт до -20. Всім влаштував, але він холодний. при-5 мені уже свіжо. до цього норфіновський встиг поміняти на ехолот. Цей костюм лишив для лодки, першого і останнього льоду.
Для зими треба щось тепліше. Придбав норфін екстрім-3 лімітовану серію. Так і Називається. Він більш продуманий, ніж просто третій. Є кишені на колінах для вставки чогось, щоб при ловлі з колін було тепло. Пару рибалок - не кушлатиться, як просто третій, той що був у мене.
Можливо, хтось думав, що вдягати. Якщо я йому поміг - це вже тему відкрив не даремно
Адміністратор заборонив публікувати записи гостям.
Time to create page: 0.109 seconds